1051-МР

Документи » Рішення міської ради » 1051-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2005 р № 1051-МР
м. Суми

Про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти міського бюджету в 2005 році

На підставі Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, постанови Кабінету Міністрів України від 27.09.00 № 1469 “Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель”, з метою забезпечення прозорості процедур закупівлі товарів, робіт і послуг за кошти міського бюджету та досягнення оптимального та раціонального їх використання, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Пролонгувати раніше укладені за результатами конкурсних торгів у 2004 році договори на закупівлю товарів і послуг з підписами користувачів, що підпадають під тендер, в межах витрат, передбачених тимчасовим кошторисом на 1 квартал 2005 року згідно з помісячним розписом асигнувань міського бюджету. 
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по належності та управління економіки міської ради (Баранчикова А.Ю.), а контроль на постійні комісії - планово – бюджетну комісію (Афанасьєв Б.В.) та з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та сім’ї, соціального захисту населення і праці (Горох В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 24-02-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав