1044-МР

Документи » Рішення міської ради » 1044-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "19" січня 2005 р № 1044-МР
м. Суми

Про виготовлення та встановлення пам’ятного знаку у сквері ім. Т.Г. Шевченка в м. Суми

У липні-серпні 2004 року на території скверу ім. Т.Г. Шевченка в м. Суми відбувалась акція протесту студентів Сумських ВНЗ, які виборювали своє право на навчання у власних навчальних закладах і протестували проти об’єднання університетів. Акція протесту завершилась перемогою студентів, Указ Президента України про об’єднання університетів було скасовано, а протестна студентська акція стала ключовим моментом, започаткувавши масові акції громадян України проти свавілля режиму. З метою увіковічення зазначених подій, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Установити в сквері ім. Т.Г. Шевченка пам’ятний знак по увіковіченню студентських подій 2004 року. 
  2. Доручити Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Бикову В.Б.) вжити організаційні заходи по виготовленню та встановленню пам’ятного знаку у сквері ім. Т.Г. Шевченко в м. Суми. 
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) за рахунок вільного залишку бюджетних коштів, виділити з міського бюджету для Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради кошти на виготовлення і встановлення пам’ятного знаку. 
  4. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) передбачити у міському бюджеті на 2005 рік кошти на виготовлення пам’ятного знаку за пропозиціями Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради та профінансувати їх у І кварталі.
  5. Організацію даного питання покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по належності, а контроль – на постійну депутатську комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

С.Я. ПакДата публікації: 16-02-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав