1040-МР

Документи » Рішення міської ради » 1040-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "19" січня 2005 р № 1040-МР
м. Суми

Про затвердження міської цільової комплексної програми “Фізичне виховання – здоров’я нації” на 2005 рік

З метою створення необхідних умов для реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту у 2005 році, поліпшення здоров’я, фізичного і духовного розвитку населення та виконання Указу Президента України від 1 вересня 1998 року № 963/98 “Про затвердження цільової комплексної програми “Фізичне виховання – здоров’я нації”, керуючись підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити міську цільову комплексну програму “Фізичне виховання – здоров’я нації” на 2005 рік (додається).
  2. Відділу по фізичній культурі і спорту (Луговик В.В.) разом з відділами та управліннями міської ради, профспілковими та молодіжними організаціями, трудовими колективами підприємств, установ, організацій і навчальних закладів м. Суми забезпечити виконання міської програми. 
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) під час формування міського бюджету на 2005 рік передбачити фінансування витрат, пов’язаних з реалізацією міської цільової комплексної програми “Фізичне виховання – здоров’я нації”.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по належності, а контроль – на постійну комісію з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

 

С.Я. Пак

 

Міська цільова комплексна програма “Фізичне виховання – здоров’я нації” на 2005 рік [64.5 Kb] (cкачувань: 667) або переглянути не завантажуючи



Дата публікації: 16-02-2005




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав