1027-МР

Документи » Рішення міської ради » 1027-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "13" січня 2005 р № 1027-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Суми двоповерхової будівлі, що знаходиться за адресою м. Суми, пр-т Курський, 6 площею 528,5 кв.м.

На підставі Ухвали Зарічного райсуду м. Суми по справі №2-4626/04 від 11 листопада 2004 року, яка затвердила мирову угоду між мешканцями будинку по проспекту Курському, 6 ВАТ „ВНДІ Компрессормаш”, ТОВ „Союз торг”, ВАТ „Київський дослідний ремонтно-механічний завод”, а також звернення голови правління Київського дослідного ремонтно-механічного заводу Грищенко А.М., керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Суми двоповерхової будівлі, що знаходиться за адресою: м. Суми, Проспект Курський,6 площею 528,5 кв.м. 
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради та управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Трошечко В.В.) здійснити приймання-передачу об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, та вирішити питання його подальшого обслуговування в установленому чинним законодавством порядку. 
  3. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О. 
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією.

 

С.Я. ПакДата публікації: 1-02-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав