1026-МР

Документи » Рішення міської ради » 1026-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "13" січня 2005 р № 1026-МР
м. Суми

Про передачу Сумській міській раді окремих повноважень по управлінню майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління яким здійснює Сумська обласна рада

Враховуючи рішення Сумської обласної ради від 22.12.2004 року „Про надання згоди на передачу Сумській міській раді окремих повноважень по управлінню майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління яким здійснює Сумська обласна рада” та рішення Сумської міської ради від 29.09.2004 року №951-МР „Про створення притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання”, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Включити до повноважень управління майном комунальної власності територіальної громади міста Суми повноваження по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (нежитлова будівля, що розташована за адресою: м.Суми, вул. Робітниче селище, 14, загальною площею 585,5 кв.м.), з облаштуванням у ній міського притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання, без права перепрофілювання, передачі іншому користувачу та відчуження. 
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради:
    2.1. Здійснити приймання нежитлової будівлі, зазначеної у пункті 1 цього рішення, в установленому чинним законодавством порядку.
    2.2. Взяти на облік нежитлову будівлю, зазначену у пункті 1 цього рішення, в установленому чинним законодавством порядку.
    2.3. Передати нежитлову будівлю, зазначену у пункті 1 цього рішення, в оперативне управління управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Масік Т.О.), в установленому чинним законодавством порядку, для створення у ній міського притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по належності.

 

С.Я. ПакДата публікації: 1-02-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав