1017-МР

Документи » Рішення міської ради » 1017-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "13" січня 2005 р № 1017-МР
м. Суми

Про безоплатне прийняття від відкритого акціонерного товариства “СМНВО ім. М.В. Фрунзе” до комунальної власності територіальної громади міста Суми витрат на реконструкцію КНС-2

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства “СМНВО ім. М.В. Фрунзе” щодо безоплатної передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми витрат на реконструкцію КНС-2 залишковою вартістю 1488057,61 грн., керуючись частиною другою та пунктом 1 частини дев’ятої статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти безоплатне від відкритого акціонерного товариства “СМНВО ім. М.В. Фрунзе” до комунальної власності територіальної громади міста Суми витрати на реконструкцію КНС-2, розташованої у місті Суми, залишковою вартістю 1488057,61 грн. 
  2. Департаменту комунальної власності міської ради взяти на облік витрати, зазначені у пункті 1 цього рішення, та передати їх у господарське відання державному комунальному підприємству “Міськводоканал” (Кононенко В.В.) в установленому чинним законодавством порядку.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О. 

 

С.Я. ПакДата публікації: 1-02-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав