1007-МР

Документи » Рішення міської ради » 1007-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2005 р № 1007-МР
м. Суми

Про передачу матеріальних цінностей дільничним виборчим комісіям з питання місцевого референдуму по достроковому припиненню повноважень міського голови Омельченка В.П.

У зв’язку з проведенням 16.01.05 місцевого референдуму по достроковому припиненню повноважень міського голови Омельченка В.П. та з метою матеріально-технічного забезпечення дільничних комісій, керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 32 Закону України «Про всеукраїнський і місцевий референдуми», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зобов’язати управління територіями Ковпаківського та Зарічного в місті Суми районів (Джура О.М., Грамотін В.І.) в термін до 13.01.05 передати матеріальні цінності, які використовували на виборах Президента України, дільничним комісіям для проведення місцевого референдуму по достроковому припиненню повноважень міського голови Омельченка В.П. згідно з актом (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на тимчасову комісію, утворену згідно з відповідним рішенням Сумської міської ради.

 

Головуючий на сесії
депутат Сумської міської ради

С.Я. Пак

 

Акт передачі-приймання матеріальних цінностей дільничною виборчою комісією на зберігання [36 Kb] (cкачувань: 12142) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-02-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав