996-МР

Документи » Рішення міської ради » 996-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2004 р № 996-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2000 року «Про затвердження Положення про передачу в оренду комунального майна відділом комунального майна та приватизації»

У зв’язку з чисельними скаргами членів територіальної громади міста Суми на незаконні дії та бездіяльність міського голови міста Суми Омельченка В.П. та департамента комунальної власності Сумської міської ради з питань оренди комунального майна, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до «Положення про порядок передачі в оренду комунального майна відділом комунального майна та приватизації», виклавши пункти 1.5; 1.6; 1.7 у редакції: 1.5. Заяви на передачу об’єктів оренди в оренду розглядаються постійною комісією з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією, яка діє на підставі Закону України «Про оренду державного та комунального майна» (на конкурсних засадах). 1.6. По результатах розгляду питань постійною комісією департамент комунальної власності Сумської міської ради у семиденний термін готує проект рішення міської ради «Про передачу в оренду об’єктів комунального майна територіальної громади міста Суми». 1.7. Міська рада не пізніше, чим у 20-ти денний термін з моменту передачі проекту рішень приймає рішення про задоволення або відмовлення в наданні в оренду об’єкта права комунальної власності територіальної громади міста Суми, яке є єдиним актом місцевого самоврядування міста Суми, на підставі якого департамент комунальної власності Сумської міської ради не пізніше як у 10-ти денний термін заключає договір оренди». 
  2. Департамент комунальної власності Сумської міської ради не пізніше, як за 45 діб письмово повинен попереджати орендарів про термін закінчення договорів оренди. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконавчий комітет Сумської міської ради. 

 

Головуючий на сесії депутат Сумської міської ради

С.Я. ПакДата публікації: 28-01-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав