995-МР

Документи » Рішення міської ради » 995-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2004 р № 995-МР
м. Суми

Про скасування рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 741 від 22.10.2004р. «Про затвердження методики розрахунку плати за оренду комунального майна та договору оренди нерухомого майна»

У зв’язку з чисельними скаргами членів територіальної громади міста Суми на незаконні дії та бездіяльність виконавчих органів Сумської міської ради, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 741 від 22.10.2004р. «Про затвердження методики розрахунку плати за оренду комунального майна та договору оренди нерухомого майна» як таке, що не відповідає Конституції України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». 
  2. Департаменту комунального майна Сумської міської ради підготувати проект рішення «Про методику розрахунку плати за оренду комунального майна та заключення договорів оренди комунального майна територіальної громади міста Суми» та подати на затвердження міської ради в термін до 25 січня 2005 року. 
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією (Колесников С.О.). 

 

Головуючий на сесії депутат Сумської міської ради

С.Я. ПакДата публікації: 28-01-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав