994-МР

Документи » Рішення міської ради » 994-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2004 р № 994-МР
м. Суми

Про утворення дільничних комісій з міського референдуму по достроковому припиненню повноважень міського голови Омельченка В.П.

Для організації і проведення міського референдуму по достроковому припиненню повноважень міського голови Омельченка В.П., керуючись статтями 24 та 29 Закону України «Про всеукраїнський та місцеві референдуми» та рішенням Сумської міської ради від 14 грудня 2004 року «Про призначення міського референдуму по достроковому припиненню повноважень міського голови Омельченка В.П.» на 16 січня 2005 року, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Утворити дільничні комісії з міського референдуму по достроковому припиненню повноважень міського голови Омельченка В.П., затвердити персональний склад дільничних комісій (додається). 
  2. Виконавчому комітету міської ради в термін до 01.01.2005р. забезпечити умови для роботи дільничних комісій (приміщення, телефон, інвентар, комп’ютерну техніку тощо).
  3. Міському голові Омельченку В.П., міському фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування витрат, що пов’язані з діяльністю дільничних комісій з міського референдуму, згідно з кошторисом витрат, затверджених відповідним рішенням міської ради від 14.12.2004р. 
  4. Опублікувати дане рішення у газеті «Суми і сумчани». 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту, інформаційної політики та зв’язків з громадськістю. 

 

Головуючий на сесії депутат Сумської міської ради

С.Я. ПакДата публікації: 28-01-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав