989-МР

Документи » Рішення міської ради » 989-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2004 р № 989-МР
м. Суми

Про визнання об’єктом права комунальної власності територіальної громади міста Суми котельні дошкільного навчального закладу №81 села Піщане Ковпаківського району міста Суми

Розглянувши звернення сільського голови Піщанської сільської ради щодо передачі котельні дошкільного навчального закладу № 81 села Піщане Ковпаківського району міста Суми до комунальної власності територіальної громади міста та у зв’язку з відсутністю її на обліку майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визнати об’єктом права комунальної власності територіальної громади міста Суми котельню дошкільного навчального закладу № 81 села Піщане Ковпаківського району міста Суми. 
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Архангєліді Г.Г.) взяти на облік котельню, зазначену у пункті 1 цього рішення, і вирішити її подальше використання та обслуговування в установленому чинним законодавством порядку. 
  3. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Бевза С.Г.) зареєструвати котельню, зазначену у пункті 1 цього рішення, за комунальною власністю територіальної громади міста Суми і видати свідоцтво про право власності та витяг із державного реєстру, а також виготувати інвентарну справу в установленому чинним законодавством порядку. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О. 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 28-01-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав