988-МР

Документи » Рішення міської ради » 988-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2004 р № 988-МР
м. Суми

Про скасування рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2004 року № 971-МР «Про передачу в заставу майна комунальної власності територіальної громади міста Суми в забезпечення зобов’язань товариства з обмеженою відповідальністю «Сумигаззбут» по кредитному договору з Сумською обласною дирекцією акціонерного поштово-пенсійного банку «Аваль» та скасування рішення Сумської міської ради від 29.09.2004р. № 923-МР».

Розглянувши протест прокурора міста Суми, з метою запобігання зменшення обсягів бюджету міста Суми, та захисту комунального майна територіальної громади міста Суми від зазіхання на нього з боку підприємств приватної форми власності, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2004 року № 971-МР «Про передачу в заставу майна комунальної власності територіальної громади міста Суми в забезпечення зобов’язань товариства з обмеженою відповідальністю «Сумигаззбут» по кредитному договору з Сумською обласною дирекцією акціонерного поштово-пенсійного банку «Аваль» та скасування рішення Сумської міської ради від 29.09.2004р. № 923-МР».
  2. Звернутися до прокурора міста Суми з проханням провести перевірку законності підготовки рішення посадовими особами виконавчих органів Сумської міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією (Колесніков С.О.). 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 28-01-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав