983-МР

Документи » Рішення міської ради » 983-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2004 р № 983-МР
м. Суми

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок (прибудинкових територій) у натурі (на місцевості)

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статтей 12, 120, 123, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок (прибудинкових територій) у натурі (на місцевості) підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, згідно з додатком. 
  2. Встановити термін дії рішення – шість місяців з моменту набуття ним чинності.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О. 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Список підприємств, установ, організацій, підприємців та громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок (прибудинкових територій) [48 Kb] (cкачувань: 439) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 27-01-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав