978-МР

Документи » Рішення міської ради » 978-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2004 р № 978-МР
м. Суми

Про Програму зайнятості населення м. Суми на 2005 рік

Відповідно до статті 14, пункту 5 статті 23 Закону України “Про зайнятість населення”, статті 7 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” та, керуючись підпунктом 22 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму зайнятості населення м. Суми на 2005 рік (додається). 
  2. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) при формуванні міського бюджету на 2005 рік передбачити фінансування громадських робіт у сумі 100 тис. грн. для оплати праці безробітних громадян у межах коштів, передбачених міським бюджетом на благоустрій міста, згідно з переліком підприємств у відповідності до договорів, укладених міським центром зайнятості з підприємствами, які виконують роботи по благоустрою міста та узгодженими з управлінням житлово – комунального господарства.
  3. Виконавчому комітету, відділам і управлінням Сумської міської ради, підприємствам, організаціям і установам міста забезпечити виконання заходів, зазначених у розділі Х Програми зайнятості населення м. Суми на 2005 рік. 
  4. Координацію діяльності з виконання даної Програми покласти на Сумський міський центр зайнятості населення (Кухтик М.Г.). 
  5. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П., а контроль – на постійні комісії: з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та сім’ї, соціального захисту населення та праці (Аветікян С.М.) та планово – бюджетну (Афанасьєв Б.В.). 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Програма зайнятості населення м. Суми на 2005 рік [251.5 Kb] (cкачувань: 641) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 24-01-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав