976-МР

Документи » Рішення міської ради » 976-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2004 р № 976-МР
м. Суми

Про надання з міського бюджету дотації державному комунальному підприємству „Міськводоканал”

З метою недопущення підвищення оплати населенням міста суми послуг з водопостачання та водовідведення, які надаються державним комунальним підприємством „Міськводоканал”, враховуючи пропозиції виконавчого комітету Сумської міської ради (рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 29.11.2004 р. №814 „Про внесення пропозицій міській раді щодо надання з міського бюджету дотації державному комунальному підприємству „Міськводоканал”), керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Виділити з міського бюджету кошти на покриття з 1 листопада 2004 року різниці в тарифах для населення (дотації) на водопостачання та водовідведення державному комунальному підприємству „Міськводоканал” у межах розрахункової суми 280,0 тис. гривень.
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради внести зміни до міського бюджету на 2004 рік, передбачивши видатки по КФК 100103 „Дотація житлово-комунальному господарству” в сумі 280,0 тис.грн. (головний розпорядник коштів – управління житлово-комунального господарства Сумської міської ради) за рахунок вільного залишку коштів міського бюджету.
  3. Звернутися до контрольно - ревізійного відділу у м. Суми і Сумському районі щодо проведення перевірки діяльності державного комунального підприємства „Міськводоканал” за 2004 рік
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. та фінансове управління Сумської міської ради (Липова С.А.).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатську тимчасову контрольну комісію Сумської міської ради (утворену 23 грудня 2004 року, рішення міської ради №973-МР). 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 24-01-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав