975-МР

Документи » Рішення міської ради » 975-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2004 р № 975-МР
м. Суми

Про підвищення посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2004 року № 1481 “Про підвищення посадових окладів працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, з метою підвищення стимулюючої ролі посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування, керуючись пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підвищити з 1 листопада 2004 року на 28 відсотків посадові оклади керівних працівників, спеціалістів, службовців апарату та виконавчих органів Сумської міської ради, центру соціальних служб для молоді, розміри, яких затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 13 грудня 1999 року №2288 “Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів з урахуванням їх підвищення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2003 року № 1207 “Про підвищення посадових окладів працівників апарату, органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”. 
  2. Керівникам управлінь та відділів міської ради для реалізації норм пункту 1 цього рішення здійснити заходи, спрямовані на економію фонду оплати праці. 
  3. Керуючій справами виконавчого комітету (Ковтун А.Я.) разом з керівниками управлінь та відділів вивчити питання оптимізації структури апарату та виконавчих органів міської ради та надати пропозиції міському голові. 
  4. Організацію питання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. та фінансове управління міської ради ( Липова С.А.). 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію Сумської міської ради (Афанасьєв Б.В.). 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 24-01-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав