973-МР

Документи » Рішення міської ради » 973-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2004 р № 973-МР
м. Суми

Про протест прокурора м. Суми на рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 941-МР “Про передачу в заставу комунального майна в забезпечення зобов’язань ДКП “Міськводоканал” кредитному договору з Промінвестбанком в особі філії “Сумське центральне відділення Промінвестбанку”

Заслухавши і обговоривши протест прокурора м. Суми Пирхи А.М. “Про передачу в заставу комунального майна в забезпечення зобов’язань ДКП “Міськводоканал” по кредитному договору з Промінвестбанком в особі філії “Сумське центральне відділення Промінвестбанку”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Задовольнити протест прокурора м. Суми на рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року №941-МР “Про передачу в заставу комунального майна в забезпечення зобов’язань ДКП “Міськводоканал” по кредитному договору з Промінвестбанком в особі філії “Сумське центральне відділення Промінвестбанку”. 
  2. Скасувати рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року №941-МР “Про передачу в заставу комунального майна в забезпечення зобов’язань ДКП “Міськводоканал” по кредитному договору з Промінвестбанком в особі філії “Сумське центральне відділення Промінвестбанку”, як таке, що не відповідає вимогам чинного законодавства. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та взаємодії з правоохоронними органами. 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 24-01-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав