968-МР

Документи » Рішення міської ради » 968-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2004 р № 968-МР
м. Суми

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок (прибудинкових територій) в натурі (на місцевості)

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статті 12, 120, 123, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок (прибудинкових територій) в натурі (на місцевості) підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, згідно з додатком. 
  2. Встановити термін дії рішення – шість місяців з моменту набуття ним чинності.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О. 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Список підприємств, установ, організацій, підприємців та громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок (прибудинкових територій) [33 Kb] (cкачувань: 337) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 5-11-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав