960-МР

Документи » Рішення міської ради » 960-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2004 р № 960-МР
м. Суми

Про продаж земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб, наданих технічної документації та експертних висновків, відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Продати земельні ділянки юридичним та фізичним особам за цінами, встановленими на підставі експертних оцінок, згідно з додатком. 
  2. Погодити експертні оцінки земельних ділянок та встановити ціну продажу земельних ділянок у розмірі експертної оцінки. 
  3. Юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатку до цього рішення, в місячний термін укласти договори купівлі-продажу земельних ділянок та посвідчити їх у нотаріальному порядку. 
  4. Унести зміни в пункт 8 додатку до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 870-МР „Про продаж земельних ділянок” у частині продажу земельної ділянки ВАТ „Сумський хлібокомбінат”, а саме: у графі 5 замість „151387,00” записати „175972,00”. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О., а контроль - на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.). 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Список юридичних та фізичних осіб, яким продаються земельні ділянки [37 Kb] (cкачувань: 393) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-11-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав