952-МР

Документи » Рішення міської ради » 952-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2004 р № 952-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 25.02.04 № 685-МР „Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради ”

Враховуючи пропозиції виконавчого комітету міської ради щодо необхідності вдосконалення існуючої структури апарату та виконавчих органів міської ради, з метою раціонального використання матеріальних, фінансових та людських ресурсів, керуючись пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 25.02.04 № 685-МР „Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради” , а саме:
  1.1. На виконання Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”:
  1.1.1. Вивести із розділу „Виконавчі органи міської ради” пункт ХV – „Відділ державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності”.
  1.1.2. Ввести його у розділ „Керівництво міської ради та її виконавчого комітету, апарат при міському голові” пунктом 7 „Відділ реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності”.
  1.2. Увести у розділ „Виконавчі органи міської ради” такі пункти: „15.Управління обліку, розподілу та приватизації житла”. „28. Управління у справах захисту прав споживачів”. 
 2. Керівникам новостворених підрозділів міської ради розробити положення про управління та надати їх на розгляд міської ради в установленому порядку. 
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Ковтун А.Я. 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 7-10-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав