940-МР

Документи » Рішення міської ради » 940-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2004 р № 940-МР
м. Суми

Про визнання нежитлових приміщень об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми

У зв’язку з проведенням інвентаризації нежитлових приміщень департаментом комунальної власності Сумської міської ради виявлено, що ряд нежитлових приміщень були побудовані за рахунок державних коштів для забезпечення комунально-побутових та соціально-культурних потреб територіальної громади міста Суми, керуючись частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визнати нежитлові приміщення об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми, згідно з додатком. 
  2. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Бевза С.Г.) оформити і видати свідоцтво про право власності на нежитлові приміщення зазначені в додатку до цього рішення, за комунальною власністю територіальної громади міста Суми у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Архангєліді Г.Г.) взяти на облік нежитлові приміщення, зазначені в додатку до цього рішення, та вирішити подальше використання у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Перелік нежитлових приміщень, що визнаються об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми [46.5 Kb] (cкачувань: 443) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-10-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав