922-МР

Документи » Рішення міської ради » 922-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2004 р № 922-МР
м. Суми

Про розміщення тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вклад (депозит)

З метою залучення додаткових надходжень до міського бюджету, керуючись частиною 1 статті 78 Бюджетного кодексу України, частиною 2 статті 70 та статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати право виконавчому комітету міської ради розмістити тимчасово вільні залишки коштів міського бюджету на вклад (депозит) у КБ „Володимирський” на умовах та у терміни, визначені угодою. 
  2. Доручити міському голові Омельченку В.П., начальнику фінансового управління міської ради Липовій С.А. укласти відповідну угоду з КБ „Володимирський”.
  3. Фінансовому управлінню міської ради перерахувати кошти на депозитний рахунок КБ „Володимирський” відповідно до укладеної угоди.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. та фінансове управління Сумської міської ради (Липова С.А.).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію Сумської міської ради (Афанасьєв Б.В.). 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 4-10-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав