917-МР

Документи » Рішення міської ради » 917-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 917-МР
м. Суми

Про виконання договору між Сумською міською радою та Сумським міським спортивним клубом настільного тенісу “Локомотив”

Заслухавши інформацію депутата Сумської міської ради по виборчому округу №17 Лаврика В.Б. про питання функціонування спортивного клубу настільного тенісу “Локомотив”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію депутата Сумської міської ради Лаврика В.Б. прийняти до відома. 
  2. Доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукову В.П. організувати опрацювання питань:
    • часткового фінансування за рахунок місцевого бюджету м. Суми витрат, пов’язаних з функціонуванням клубу в 2004-2005 роках;
    • можливості надання пільги по платі за землю структурним підрозділам Південної залізниці в частині компетенції Сумської міської ради.

    Термін: до 1 жовтня 2004 року. 
  3. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайловському В.В. до 1 вересня допомогти клубу в заключенні договору з Українською академією банківської справи на тренування команди та проведення офіційних змагань на базі спортивних споруд академії. 
  4. Визначити відповідальною особою за вирішення поточних питань клубу від міської ради - заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайловського В.В., а контроль за виконанням цього рішення покласти на планово-бюджетну комісію (Афанасьєв Б.В.) та комісію з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Авраменко Л.М.). 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 14-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав