914-МР

Документи » Рішення міської ради » 914-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 914-МР
м. Суми

Про надання згоди на продаж нежитлового приміщення площею 56,1кв.м. під літерою “Г” у будинку № 19 по вул. Кооперативній Сумській філії відкритого акціонерного товариства банку “Біг-Енергія”

Розглянувши звернення Сумської філії відкритого акціонерного товариства банку “Біг-Енергія” щодо продажу у власність нежитлового приміщення площею 56,1кв. м. під літерою “Г” у будинку № 19 по вулиці Кооперативній, враховуючи, що вищеназваною філією у зазначеному будинку було придбано у власність нежитлове приміщення площею 34, 8 кв.м., керуючись статтею 362 Цивільного кодексу України, пунктом 30 частини 1 статті 26 та частинами 5, 6 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на продаж нежитлового приміщення площею 56,1 кв.м. під літерою “Г” у будинку № 19 по вулиці Кооперативній Сумській філії відкритого акціонерного товариства банку “Біг-Енергія”. 
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Архангєліді Г.Г.) здійснити продаж нежитлового приміщення, вказаного у пункті 1 цього рішення, за ринковою вартістю, визначеною шляхом проведення незалежної оцінки, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією ( Соколов О.А.). 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 14-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав