913-МР

Документи » Рішення міської ради » 913-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 913-МР
м. Суми

Про затвердження положень територіальних центрів при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради

Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради про положення та структуру територіальних центрів, з метою розширення форм обслуговування пенсіонерів та інвалідів, керуючись Типовим Положенням (взірцевим), затвердженим наказом Міністерства соціального захисту населення України від 1.04.1997р. №44, на виконання статті 114 Статуту територіальної громади міста Суми, керуючись пунктом 4 статті 54 та пунктом 32 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відкрити з 1 вересня 2004р. відділення соціальної та трудової реабілітації інвалідів “Спільнота” територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради. 
  2. Затвердити Положення “Про територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (додаток1). 
  3. Затвердити структуру територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (додаток 2). 
  4. Затвердити Положення про територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (додаток 3). 
  5. Затвердити структуру територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (додаток 4). 
  6. Фінансовому управлінню Сумської міської ради внести зміни до міського бюджету на 2004 рік збільшивши, відповідно до розрахунків (додаток 5), видатки загального фонду по КФК 091204 “Територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому” на суму 29,0 тис.грн. (двадцять дев’ять тисяч гривень), за рахунок зменшення видатків по КФК 091214 “Інші установи”, передбачених на створення притулку для осіб без постійного місця проживання. 
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Додатки [188.5 Kb] (cкачувань: 4331) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав