910-МР

Документи » Рішення міської ради » 910-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 910-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації по складанню документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного Кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати у власність та в оренду земельні ділянки громадянам, яким вони були надані раніше в користування , а саме:
  1.1. Для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (додаток № 1).
  1.2. Для ведення садівництва (додаток № 2).
  1.3. Для гаражного будівництва (додаток № 3).
 2. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності (додаток № 4). Розмір спільних часток земельних ділянок визначається співвласниками цих об'єктів пропорційно розмірам часток спільної власності на даний будинок, будівлю, споруду. 
 3. Надати земельні ділянки громадянам згідно з розробленими проектами відведення ( додаток № 5). 
 4. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - в розмірі ставки земельного податку. 
 5. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок, в місячний термін виготовити правовстановлюючі документи на землю. 
 6. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 18.08.93 р. № 533 “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині передачі у власність земельної ділянки Стрижак Лідії Миколаївні (пункт 281 додатку № 1) в зв’язку з тим, що нею не оформлені документи на право власності на земельну ділянку. 
 7. Унести зміни в пункти 45, 46, 47 рішення Сумської міської ради № 869-МР від 23.06.2004 р. “Про надання згоди, дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме в графі 5 замість слова „оренда” записати „власність”. 
 8. Вважати таким, що втратило чинність рішення Сумської міської ради № 747 від 24.03.04 р. “Про вилучення, надання земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині передачі у власність земельної ділянки Царенку Олександру Михайловичу (пункт 14 додатку ) за заявою землекористувача. 
 9. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О. 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Додатки [411.5 Kb] (cкачувань: 579) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав