904-МР

Документи » Рішення міської ради » 904-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 904-МР
м. Суми

Про надання згоди на продаж незавершеного будівництва аеровокзального комплексу по вул. Кірова, 221 у місті Суми

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Суми-Авіа” щодо продажу йому незавершеного будівництва аеровокзального комплексу по вул. Кірова, 221 у місті Суми, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 19.07.1999 року № 19714/10, з метою прискорення завершення розпочатих будівництвом об’єктів, які внесено до регіональної програми “Завершення недобудов в Сумській області”, затвердженої розпорядженням голови Сумської облдержадміністрації від 26.10.1999 року № 493, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 та частиною 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на продаж незавершеного будівництва аеровокзального комплексу по вул. Кірова, 221 у місті Суми товариству з обмеженою відповідальністю “Суми-Авіа”. 
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Архангєліді Г.Г.) взяти на облік об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, здійснити його продаж за ринковою вартістю, визначеною шляхом проведення незалежної оцінки в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню капітального будівництва Сумської міської ради (Латковський Р.М.) зняти з балансу об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією ( Соколов О.А.). 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 13-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав