898-МР

Документи » Рішення міської ради » 898-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 898-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування закінчених будівництвом газопроводів відкритому акціонерному товариству “Сумигаз”

Враховуючи згоду відкритого акціонерного товариства “Сумигаз” на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування закінчених будівництвом газопроводів, які є об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись частиною 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” закінчених будівництвом газопроводів згідно з додатком до цього рішення. 
  2. Департаменту комунальної власності міської ради (Архангєліді Г.Г.) взяти на облік газопроводи, зазначені у додатку до цього рішення, і здійснити їх передачу на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О. 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Перелік закінчених будівництвом газопроводів, які є об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми [35.5 Kb] (cкачувань: 412) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав