891-МР

Документи » Рішення міської ради » 891-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 891-МР
м. Суми

Про реорганізацію класичної гімназії з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу

Відповідно до статті 36 Закону України “Про освіту” основним видом середніх закладів освіти є середня загальноосвітня школа трьох ступенів: перший – початкова школа, що забезпечує початкову загальну освіту, другий – основна школа, що забезпечує базову загальну середню освіту, третій - старша школа, що забезпечує повну загальну середню освіту. Для розвитку здібностей, обдарувань і талантів дітей, створюються профільні класи, спеціалізовані школи, гімназії, ліцеї, колегіуми. Статтею 9 Закону України “Про загальну середню освіту” визначено типи загальноосвітніх навчальних закладів, де вказано, що гімназія – загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відповідного профілю, тобто початкової школи (І ступеня) гімназія не має. Міністерство освіти і науки України наказом № 120 від 17.02.2004 року зобов’язує уповноважені на це органи привести у відповідність до статті 18 Закону України “Про освіту” та статей 9, 10 Закону України “Про загальну середню освіту” назви, печатки, штампи і вивіски загальноосвітніх навчальних закладів. Учні класичної гімназії навчаються у приміщеннях за адресами: вул. Дзержинського, 3, вул. Дзержинського, 5, вул. Рибалка, 5, а початкові класи – у приміщенні по вул. Рибалка, 7. З метою упорядкування мережі і контингенту учнів загальноосвітніх шкіл міста, керуючись пунктом 6 статті 36 Закону України “Про освіту”, пунктом 1 статті 9 Закону України “Про загальну середню освіту”, на підставі наказу Міністерства освіти та науки України від 17.02.2004 року № 120 “Про назви, печатки, штампи, вивіски загальноосвітніх навчальних закладів” та статей 106, 109 Цивільного кодексу України, керуючись підпунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням виконавчого комітету від 06.07.2004року № 456 “Про реорганізацію класичної гімназії з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Реорганізувати класичну гімназію з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу за адресою: вул. Дзержинського, 3 та 5, вул. Рибалка 5 та 7 шляхом поділу на два загальноосвітні навчальні заклади
    • Сумську спеціалізовану школу І ступеня управління освіти Сумської міської ради;
    • Сумську гімназію управління освіти Сумської міської ради.
  2. Присвоїти комунальній установі “Сумська спеціалізована школа І ступеня управління освіти Сумської міської ради”, що розміщується по вул. Рибалка, 7, порядковий номер 30. 
  3. Присвоїти комунальній установі “Сумська гімназія управління освіти Сумської міської ради”, що розміщується в приміщеннях по вул. Дзержинського, 3 та 5, вул. Рибалка, 5, порядковий номер 2. 
  4. Управлінню освіти міської ради (Гоман І.А.) вирішити питання матеріально-технічного, фінансового, методичного та кадрового забезпечення новоутворених загальноосвітніх навчальних закладів згідно з чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П., контроль - на постійну комісію з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Авраменко Л.М.). 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 9-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав