875-МР

Документи » Рішення міської ради » 875-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2004 р № 875-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради по виборчому округу №4 Ілляшенка В.П. щодо вирішення питання стосовно відновлення вуличного освітлення 3,26,27,47 кварталів та водозабезпечення мешканців вул. Червоних партизан

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради по виборчому округу №4 Ілляшенка В.П., керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради по виборчому округу №4 Ілляшенка В.П. 
  2. Доручити управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради разом з управлінням капітального будівництва Сумської міської ради вивчити питання зазначені в депутатському запиті, і вжиття заходів щодо їх виконання.
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) при коригуванні міського бюджету за І півріччя передбачити кошти в розмірі 40 тис. грн. для проведення ремонтних робіт по відновленню вуличного освітлення 3,26,27,47 кварталів, також передбачити кошти на будівництво водопроводу по вул. Червоних партизан при можливості в поточному році. В разі неможливості фінансування будівництва водопроводу в поточному році передбачити його на наступний бюджетний рік в обсязі визначеному управлінням капітального будівництва міської ради. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лугового С.С., контроль – на постійні комісії: з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.) та з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій. (Кулішенко В.П.) 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 16-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав