873-МР

Документи » Рішення міської ради » 873-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2004 р № 873-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вулиці Супруна, 17

Розглянувши звернення регіонального відділення Фонду державного майна України по Сумській області щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вулиці Супруна, 17, керуючись пунктом 51 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вулиці Супруна, 17. 
  2. Управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Романюк П.Г.) здійснити приймання гуртожитку, зазначеному у пункті 1 цього рішення в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Архангєліді Г.Г.) взяти на облік гуртожиток, зазначений у пункті 1 цього рішення, і вирішити питання його подальшого обслуговування в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О.

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 16-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав