870-МР

Документи » Рішення міської ради » 870-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2004 р № 870-МР
м. Суми

Про продаж земельних ділянок

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб, наданих технічних документацій та експертних висновків, відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Продати земельні ділянки юридичним та фізичним особам за цінами, встановленими на підставі експертних оцінок відповідно до умов продажу, згідно з додатком. 
  2. Погодити експертні оцінки земельних ділянок та встановити ціну продажу земельних ділянок в розмірі експертної оцінки зазначеної в графі 5 додатку до рішення. 
  3. Юридичним та фізичним особам, зазначеним в додатку до цього рішення, в місячний термін укласти договори купівлі-продажу земельних ділянок та посвідчити їх в нотаріальному порядку.
  4. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О., а контроль - на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.). 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Список юридичних та фізичних осіб, яким продаються земельні ділянки [48 Kb] (cкачувань: 434) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав