839-МР

Документи » Рішення міської ради » 839-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2004 р № 839-МР
м. Суми

Про Стратегічний план розвитку міста Суми

На виконання статті 114 Статуту територіальної громади міста Суми, з метою покращення соціально-економічного становища в місті, розвитку його конкурентоспроможності, створення привабливого інвестиційного клімату, підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування та враховуючи громадську думку, керуючись пунктом 22 частини І статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Стратегічний план розвитку м. Суми згідно з додатком.
  2. Спрямувати роботу управлінь та відділів Сумської міської ради, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, громадських організацій міста на виконання Стратегічного плану розвитку міста Суми та його інноваційно-інвестиційний розвиток.
  3. Щорічно розглядати стан виконання Стратегічного плану розвитку міста Суми на сесії міської ради, в разі необхідності вносити доповнення та корективи.
  4. Організацію та координацію дій по виконанню Стратегічного плану розвитку міста Суми покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Папуся О.І.

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Стратегічний план розвитку міста Суми [1.43 Mb] (cкачувань: 7098) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав