836-МР

Документи » Рішення міської ради » 836-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2004 р № 836-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та скасування рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації по складанню документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати у власність та в оренду земельні ділянки громадянам, яким вони були надані раніше в користування , а саме: 
  1.1. Для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд згідно з додатком № 1.
  1.2. Для гаражного будівництва згідно з додатком № 2. 
 2. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності згідно з додатком № 3. Розмір спільних часток земельних ділянок визначається співвласниками цих об'єктів пропорційно розмірам часток спільної власності на даний будинок, будівлю, споруду. 
 3. Передати у спільну сумісну власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної сумісної власності згідно з додатком № 4.
 4. Передати у власність земельні ділянки для ведення садівництва громадянам – членам садівницьких товариств згідно з додатком № 5.
 5. Надати громадянину Хлевицькому Борису Тимофійовичу в оренду, терміном на 25 років, земельну ділянку площею 0,1250 га під будівництво та обслуговування житлового будинку по проїзду Замостянському, 3. 
 6. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату – в розмірі ставки земельного податку.
 7. Громадянам, власникам та орендарям земельних ділянок, в місячний термін виготовити правовстановлюючі документи на землю.
 8. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 17.02.94 р. № 70 “Про передачу у власність земель” в частині передачі у власність земельної ділянки Сутуліній Розі Асхатівні (пункт 255 додатку № 1) в зв’язку з тим, що вона не являється громадянкою України. 
 9. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 16.12.93 р. № 723 “Про передачу у власність земель” в частині передачі у власність земельної ділянки Гуленку Павлу Олександровичу (пункт 288 додатку № 11) в зв’язку з тим, що ним не оформлені документи на право власності на земельну ділянку.
 10. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.). 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Додатки [141 Kb] (cкачувань: 452) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав