834-МР

Документи » Рішення міської ради » 834-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2004 р № 834-МР
м. Суми

Про вилучення та надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, 141 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати в оренду земельні ділянки, на яких розташовані об’єкти нерухомості, підприємствам, установам, організаціям і підприємцям згідно з додатком №1. 
  2. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, які орендують комунальне майно згідно з додатком №2. Терміни оренди земельних ділянок для підприємств, установ, організацій і підприємців, встановити згідно умов договорів оренди комунального майна. 
  3. Встановити орендну плату за землю підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, зазначеним в додатках №1 та №2 до рішення, в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного в графі 6. 
  4. Вилучити у ВАТ „Сумжитлобуд” земельну ділянку площею 0,0161га по вул.Черепіна,27, за згодою, в зв'язку з передачею її в оренду підприємцю Масюк Тетяні Олексіївні. 
  5. Надати підприємцю Масюк Тетяні Олексіївні в оренду, терміном на 15 років, земельну ділянку площею 0,07 га під будівництво кафе-магазину по вул.Черепіна,27 за рахунок зміни цільового призначення частини земельної ділянки площею 0,0539га, що знаходиться у неї в користуванні відповідно до рішення Сумської міської ради № 452-МР від 23 квітня 2003 року, та вилучення земельної ділянки площею 0,0161га у ВАТ „Сумжитлобуд”, за згодою. Встановити орендну плату за земельну ділянку в розмірі 8 відсотків від її нормативної грошової оцінки. 
  6. Припинити користування земельною ділянкою під літнім майданчиком у сквері Червона площа Товариству з обмеженою відповідальністю „Ітилиця”, за його клопотанням.
  7. Припинити користування земельною ділянкою під літнім майданчиком у сквері Червона площа (район Альтанки) торгівельно виробничий фірмі „Дубль–В” LTD у формі Товариства з обмеженою відповідальністю, за її клопотанням.
  8. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям в місячний термін оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  9. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.). 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Додатки [96.5 Kb] (cкачувань: 450) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав