678-МР

Документи » Рішення міської ради » 678-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2004 р № 678-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради по виборчому округу №4 Ілляшенка В.П. щодо вирішення питання стосовно капітального ремонту будинку №14 по вул. 2-га Залізнична

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради по виборчому округу №4 Ілляшенка В.П., відповідно до статтей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата міської ради по виборчому округу №4 Ілляшенка В.П. 
  2. Доручити управлінням міської ради житлово-комунального господарства та капітального будівництва створити робочу комісію для вивчення і вжиття заходів з питання зазначеного в депутатському запиті. 
  3. Про результати вивчення та вирішення питання, зазначеного в депутатському запиті, повідомити заявників, депутата міської ради Ілляшенка В.П. та міську раду на пленарному засіданні чергової сесії. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лугового С.С., контроль – на постійні комісії: з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.) та з питань житлово-комунального господарства благоустрою та надзвичайних ситуацій (Кулішенко В.П.)

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Додаток [34.5 Kb] (cкачувань: 385) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-11--0001
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав