1107

Документи » Рішення міської ради » 1107-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2011 р № 1107
м. Суми

Про надання дозвільному центру Сумської міської ради повноважень обласного дозвільного центру

З метою підтримки та розвитку підприємництва та на виконання статті 3 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» щодо розширення мережі дозвільних центрів», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 04.12.2006 № 638 «Про посилення контролю за виконанням в області Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності області» та звернення голови Сумської обласної державної адміністрації від 27.12.2011, керуючись пунктом 6 частини першої статті 26, частиною першою статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвільному центру Сумської міської ради повноваження обласного дозвільного центру, а саме: обслуговування суб’єктів господарської діяльності з питань видачі документів дозвільного характеру регіональними дозвільними органами.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 30-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав