1094

Документи » Рішення міської ради » 1094-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2011 р № 1094
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Гордієнка В.В щодо ремонтних робіт по вул. Прикордонній та дотримання графіку руху тролейбусів № 1 та № 2

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Гордієнка В.В. щодо ремонтних робіт по вул. Прикордонній та дотримання графіку руху тролейбусів № 1 та № 2, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Гордієнка В.В. щодо ремонтних робіт по вул. Прикордонній та дотримання графіку руху тролейбусів № 1 та № 2.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Гордієнка В.В. міському голові міста Суми Мінаєву Г.М., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається). 
  3. У термін до 09 січня 2012 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Гордієнку В.В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 30-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав