1087

Документи » Рішення міської ради » 1087-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1087
м. Суми

Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області комунальної установи «Центр матері та дитини» за адресою: м. Суми, вул. Кірова, 110

З метою приведення фінансування комунальної установи «Центр матері та дитини» за адресою: м. Суми, вул. Кірова, 110 у відповідність з вимогами Бюджетного кодексу України та враховуючи те, що більшість жінок, які перебувають в даній установі, з міст та районів Сумської області, беручи до уваги згоду Сумської обласної ради, відповідно до статті 327 Цивільного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області комунальну установу «Центр матері та дитини» за адресою: м. Суми, вул. Кірова, 110, разом з майновими активами, зазначеними в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Сумської міської ради від 14 червня 2006 року № 37-МР «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна» (зі змінами) в частині, що стосується комунальної установи «Центр матері та дитини».
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

Додаток [176.42 Kb] (cкачувань: 484) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав