1086

Документи » Рішення міської ради » 1086-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1086
м. Суми

Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області комунальної установи «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 32

Беручи до уваги лист фінансового управління Сумської міської ради щодо необхідності передачі комунальної установи «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» за адресою: м . Суми, вул. Прокоф’єва, 32 до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області та враховуючи згоду Сумської обласної ради, відповідно до статті 327 Цивільного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області комунальну установу «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» за адресою: м . Суми, вул. Прокоф’єва, 32, разом з майновими активами, зазначеними в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Вважати такими, що втратили чинність, рішення Сумської міської ради від 14 червня 2006 року № 37-МР «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна» (зі змінами) та від 25 травня 2011 року № 495-МР «Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області майнових активів комунальної установи «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 32» (зі змінами).
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

Додаток [105.46 Kb] (cкачувань: 669) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав