1069

Документи » Рішення міської ради » 1069-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1069
м. Суми

Про надання в постійне користування земельної ділянки Покрови Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського Патріархату

На підставі звернення юридичної особи та наданих документів, протоколу постійної комісії з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин від 25.08.11 № 27, відповідно до статей 12, 92, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати в постійне користування земельну ділянку Покрови Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського Патріархату (26376872) за адресою: м. Суми, вул. Черепіна, 64/1 площею 0,5003 га за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради. Основне цільове та функціональне призначення земельної ділянки: землі громадської забудови під розміщеним храмом.
  2. Припинити дію договору оренди земельної ділянки, укладеного з даним суб’єктом, з моменту отримання ним державного акта на право постійного користування земельною ділянкою та його державної реєстрації.
  3. Покрови Пресвятої Богородиці української православної церкви Київського Патріархату протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав