1067

Документи » Рішення міської ради » 1067-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1067
м. Суми

Про припинення та перехід права користування земельними ділянками

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб, наданих документів, що посвідчують набуття права власності на будівлі та споруди і їх частини, підприємцями, підприємствами, установами і організаціями, протоколу постійної комісії з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин від 01.11.11 № 35 та відповідно до статей 12, 123, 124, 141, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право користування земельними ділянками підприємствам, організаціям, установам і підприємцям та дії договорів оренди землі згідно з додатком 1.
  2. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, організаціям, установам і підприємцям згідно з додатком 2.
  3. Встановити орендну плату у розмірі відсотку від нормативної грошової оцінки землі, зазначеного в графі 5 додатку 2 до даного рішення, на підставі рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2763-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” (зі змінами).
  4. Термін оренди земельних ділянок починається з моменту набрання чинності даним рішенням.
  5. Підприємствам, організаціям, установам і підприємцям протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

Додатки [54.5 Kb] (cкачувань: 462) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав