1045

Документи » Рішення міської ради » 1045-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1045
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів-інтернаціоналістів по вул. Кірова в місті Суми

Для належного утримання та збереження пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів-інтернаціоналістів по вул. Кірова в місті Суми, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтями 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми пам’ятний знак на честь загиблих воїнів-інтернаціоналістів по вул. Кірова в місті Суми.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Передати в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) прийняти в оперативне управління та на баланс об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

.         


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав