1044

Документи » Рішення міської ради » 1044-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1044
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 376 – МР „Про надання пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб, пільговій категорії населення міста Суми”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 червня 2011 року № 671 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 77”, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 376 - МР „Про надання пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб, пільговій категорії населення міста Суми”, а саме: 
  1.1. Абзац другий пункту 1.3 додатку до рішення викласти в наступній редакції:
  „Грошова виплата призначається за зареєстрованим місцем проживання або за фактичним місцем проживання, якщо особи перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання за рішенням комісії, утвореної рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 06 травня 2010 року № 252 „Про комісію по розгляду заяв громадян з питань призначення соціальної допомоги та прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика”. 
  1.2. Підпункт „г” пункту 1.4 додатку до рішення викласти в наступній редакції:
  „1.4. г) довідку з місця реєстрації або фактичного місця проживання про користування скрапленим балонним газом, який використовується для побутових потреб (щорічно)”.
  1.3. Пункт 3.3 додатку до рішення викласти в наступній редакції:
  „3.3. Грошова виплата пільги на скраплений балонний газ не проводиться, якщо на момент перерахування коштів:
  - домогосподарство було переведено на постачання природним газом;
  - пільговик помер;
  - пільговик змінив місце реєстрації чи фактичне місце проживання;
  - пільговик отримав пільгу на скраплений балонний газ у натуральному виразі.
  У разі смерті пільговика, зазначені у частині 5 статті 51 Бюджетного кодексу України члени сім’ї померлого, які проживали разом з ним, можуть отримати кошти готівкою на придбання скрапленого балонного газу на підставі:
  - заяви одного з членів сім’ї, поданої не пізніше закінчення бюджетного періоду;
  - копії свідоцтва про смерть особи;
  - виданої в установленому порядку довідки про факт проживання членів сім’ї разом з особою”.
  1.4. Доповнити додаток до рішення пунктом 3.4:
  „3.4. У разі зміни реєстрації чи фактичного місця проживання протягом бюджетного періоду, особа подає довідку щодо придбання скрапленого балонного газу на пільгових умовах за попереднім зареєстрованим чи фактичним місцем проживання.
  У разі переведення домогосподарства на електропостачання або постачання природним газом, отримані ним кошти готівкою на придбання скрапленого балонного газу для побутових потреб не повертаються. Пільги на споживання природного газу для побутових потреб надаються особі з наступного бюджетного періоду.
  У разі зміни протягом бюджетного періоду використання природного газу для побутових потреб на скраплений балонний газ, пільги на придбання скрапленого балонного газу надаються виходячи з кількості місяців, що залишилися до кінця бюджетного періоду, та середньомісячної вартості або кількості скрапленого балонного газу, визначеної шляхом ділення річної вартості або кількості скрапленого балонного газу на дванадцять місяців”. 
 2. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав