1048

Документи » Рішення міської ради » 1048-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1048
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів електропостачання від Сумського міського громадського товариства забудовників «Чехово»

Розглянувши звернення Сумського міського громадського товариства забудовників «Чехово» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів електропостачання, враховуючи згоду публічного акціонерного товариства «Сумиобленерго», керуючись статтею 25, частинами другою та п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська радаdodatok.pdf [98.84 Kb] (cкачувань: 349) або переглянути не завантажуючи

 

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єкти електропостачання, зазначені в додатку до цього рішення, від Сумського міського громадського товариства забудовників «Чехово».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення.
    2.2. Передати об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування публічному акціонерному товариству «Сумиобленерго» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

Додаток [98.84 Kb] (cкачувань: 349) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав