1046

Документи » Рішення міської ради » 1046-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1046
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом об’єктів

У зв’язку з підписанням актів робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтями 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Передати в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) прийняти в оперативне управління та на баланс об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Вважати таким, що втратило чинність рішення Сумської міської ради від 25 листопада 2009 року № 3231-МР «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом об’єктів» (зі змінами).
  6. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

Додаток [87.1 Kb] (cкачувань: 300) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав