1026

Документи » Рішення міської ради » 1026-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1026
м. Суми

Про комплексну цільову Програму розвитку культури, туризму, духовності та патріотичного виховання в м. Суми на 2012-2015 роки

З метою оптимізації та скорочення цільових галузевих програм, керуючись статтею 25, пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити комплексну цільову Програму розвитку культури, туризму, духовності та патріотичного виховання в м. Суми на 2012-2015 роки (додається).
  2. Відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульська Н.О.), фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) здійснити поточне фінансування зазначеної Програми в межах бюджетних призначень, передбачених у міському бюджеті на відповідний рік.
  3. Надати повноваження виконавчому комітету Сумської міської ради затверджувати перелік культурно-масових заходів до Програми на наступні роки.
  4. Надати повноваження відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульська Н.О.), за погодженням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (згідно з розподілом обов’язків), профільної постійної комісії Сумської міської ради, вносити зміни до заходів Програми та проводити перерозподіл коштів по заходах в межах затвердженого обсягу витрат.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М., а контроль – на постійну комісію з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, спорту, сім’ї та молоді (Рогова В.І.).
  6. Управлінням та відділам Сумської міської ради, задіяним у виконанні Програми, своєчасно надавати інформацію про виконання заходів Програми до відділу культури та туризму Сумської міської ради.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

Додатки [216.25 Kb] (cкачувань: 420) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав