1021

Документи » Рішення міської ради » 1021-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1021
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. щодо тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Сумижитло»

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. щодо тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Сумижитло», відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

 

 

 

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. щодо тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Сумижитло».
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. директору КП «Сумижитло» Степаненку Є.Є. для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. У термін до 30 грудня 2012 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@old.meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Салатенку С.П.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

Додаток [13.66 Kb] (cкачувань: 260) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав