1020

Документи » Рішення міської ради » 1020-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1020
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. щодо роботи КП «Сумижитло» та управління житлової політики комунального господарства та благоустрою

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. щодо роботи КП «Сумижитло» та управління житлової політики комунального господарства та благоустрою, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1.  Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. щодо роботи КП «Сумижитло» та управління житлової політики комунального господарства та благоустрою.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. міському голові міста Суми Мінаєву Г.М., директору КП «Сумижитло» Степаненку Є.Є. для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається). 
  3. У термін до 30 грудня 2012 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@old.meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Салатенку С.П.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

Додаток [24.68 Kb] (cкачувань: 243) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав