759

Документи » Рішення виконавчого комітету » 759 від 06.12.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" грудня 2011 р № 759
м. Суми

Про створення координаційної ради з питань взаємодії з громадськими організаціями учасників бойових дій на території інших держав

З метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, ветеранів війни, створення належних умов їх життєзабезпечення, здійснення взаємодії з громадськими організаціями учасників бойових дій на території інших держав, на виконання Меморандуму «Про взаємодію і співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Українською Спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» від 30.09.2011, розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 14.10.2011 № 675 «Про координаційну раду з питань взаємодії з громадськими організаціями учасників бойових дій на території інших держав» та керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити координаційну раду з питань взаємодії з громадськими організаціями учасників бойових дій на території інших держав (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про координаційну раду з питань взаємодії з громадськими організаціями учасників бойових дій на території інших держав (додаток 2).
  3. Встановити, що у разі персональних змін у складі ради, або відсутності осіб, які входять до її складу в зв’язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин, особи, які виконують їх обов’язки, входять до складу ради за посадами.
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради (Сокура А.В.) інформувати головне управління зв’язків з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації про роботу координаційної ради за результатами півріччя до 5 числа наступного місяця, що настає за звітним періодом.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [63.5 Kb] (cкачувань: 364) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав